| diana_gav a întrebat:

Nu mi se inchide portiera! Am masina de 2 ani si de cateva zile incoace nu mi se mai inchide portiera! Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| madalina77 a răspuns:

Du-te urgent la service, nu poti sa lasi masina asa, sau vrei sa te trezesti fara ea?!

2 răspunsuri:
.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

O poti duce la reprezentanta sau la un service si ei o pot repara. e de preferat sa nu incerci s-o repari singura deoarece o poti strica si mai rau.mai bine o duci la un service specializat sau la service-ul reprezentantei.

| nastasegabriel a răspuns:

Poate ai busit-o odata si s-a deformat inchizatoarea. Sau, ai avut vreun accident ceva de curand?