| lapamant a întrebat:

Nu pot boota de pe cd, apare cdrom-ul in my computer, e setat in bios primary cdrom, pornesc calculatorul, zice ca se booteaza, zice sa apas orice buton pentru a se boota cdul, apas, lovesc tastatura dar el in continuare imi intra in windows...

3 răspunsuri:
| Gabriel892 a răspuns:

Din cauza tastaturii ca este pe usb si este dezactivata pana intra in windows, intra in bios si seteaza OnChip USB controller: All Enabled
USB Legacy KB(tastatura) Support:Enabled
USB Legacy MS(mouse-ul) Support:Enabled sau USB Legacy Support: All Devices (all enabled)

| boogdan91 a răspuns:

Incearca sa bootezi si de pe alt cd.

| SparklingAngel a răspuns:

Ai verificat in bios daca tastatura nu e cumva disabled?