| BogdanAiud a întrebat:

Nu pot instala Adobe Flash Player 11.
Va rog sa imi spuneti ce sa fac, am dezactivat antivirusul, am inchis toate programele... ce sa fac sa pot instala? Imi da eroarea asta : http://img21.imageshack.us/img21/3848/catsvoi.jpg

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Mai intai regleaza data si ora la pc (sunt in urma) Acum descarca si instaleaza offline de aici http://fpdownload.macromedia.com/......_32bit.exe
Bafta!

| untu a răspuns (pentru neluL):

Nu merge! Apare mesajul,, The installation encountered errors: The versions of Adobe Flash Player that you are tryng to install is not the most current version.Please visit the Pleyer Download Center to obtain the latest, most secure version.

| neluL a răspuns (pentru untu):

Adobe Flash Player. Il descarci de aici http://get.adobe.com/flashplayer/ Si debifeaza ceea ce-ti apare deasupra linkului de download! Vezi foto http://i.imgur.com/to4cu.jpg La mine a aparut McAfee dar la tine mai poate sa apara si google Chrome ->orice ar fi trebuie sa debifezi. Asa se instaleaza doar Adobe Flash Player. La instalare inchide toate programele + browserul.

9 răspunsuri:
| CataC a răspuns:

Salu Bogdan
Este o problema de compatibilitate cred, daca ai sistem slab nu iti permite instalarea unei versiuni foarte noi a flash player.
Verifica system requirements si compara cu sistemul tau, probabil de aici e problema.
Bafta

| bughy07 a răspuns:

NeluL merita fumda....bravo fratioare i-am dat de cap...

| Ovidiu_Andrei_1994 a răspuns:

Si eu am aceeasi probema numai ca la mine scrie : one a single instance... ce pot sa fac?

| VLDG a răspuns:

Intra pe www.adobeflasplayer.com si descarca flespleyer-ul.

| dorynelll a răspuns:

Si eu aveam aceeasi problema...la mine scria ca a esuat instalare dar am descarcat flashu de mai jos si a mers

| Chivas_Bobby_1989 a răspuns:

Si mie imi da o eroare : The procedure entry point SetDkkDurectoryW could not be located in dynamic link library KERNEL32.dll. > si mie imi da o astfel de eroare sau ceva gen< Send error si Don't send.> Ce as putea sa fac sad. pace

| BogdanAiud explică (pentru Chivas_Bobby_1989):

La mine problema a fost la DATA aveam data setata cu un an in urmabig grin la tine nu stiu ce poate sa fie...