| szergiu a întrebat:

Nu pot intra in nici un FOLDER decat my computer. deci cand dau dublu clic nu se intampla nimic. imi ramane tot acolo. ma puteti ajuta?

dar fara sa reinst windowsu.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sal... poti intra pe id-ul meu sa te intreb ceva...as putea sa te ajut. mircea0388

5 răspunsuri:
| Pupily92 a răspuns:

Ia-ti nod eset 32(un antivirus) si deviruseaza-ti PC.

| 16.laura.16 a răspuns:

Clik dreapta(pe folder)-explore.Si da un scan apoi, poate ai virusi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe idul meu mircea0388

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra in start dai run si scrie regetd32 si apasa ok. Apoi intra in HKEY_CLASSES_ROOT\Directory\shell iar in lista din treapta dai dublu clic pe (default) si scrie la value data none. Dai restart iar acum iti va intra in foldere dar nu uita dupa asta sa scanezi cu nod32 sau bit

| enache a răspuns:

Ai incercat sa schimbi moeus-ul?happy