| vl96cos a întrebat:

Nu pot sa mai instalez messengerul.Imi apare,, A network error was encoutered. Ce sa fac?

3 răspunsuri:
| dannys a răspuns:

Incearca sa-ti instalezi de exemplu messsengerul 9 sa vezi daca merge.Si eu am patit-o cu messengerul 10 am stat o perioada cu 9 si a mers dupa.

| mgtow a răspuns:

Intra pe pagina de yahoo.ro si descarca-l de acolo iar daca nu merge e problema de la furnizorul de internet cu care ai incheiat contractul. Ocazional mai face intreruperi de mantenanta sau la misto ca asa vor ei sa nu te simti bine tot timpul online.

| iKivy a răspuns:

Instaleaza o versiune mai slaba a Yahoo Messengerului si apoi dezinstaleaz-o. Dupa asta instaleaza YM asta care e ultimul si vezi daca-ti merge big grin