| Diva a întrebat:

Nu pot sa-mi schimb avataru de la messinger help me

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici mie crying ce trebuie sa fac? plz help me crying

6 răspunsuri:
| andreutz a răspuns:

Ai doar rabdare. e din cauza celor de la yahoo, nu ai ce face...decat sa stai sa astepti happy

| sdafdfkdafkladjakl a răspuns:

Se intampla cand se mai "agata" serverele. Incearca sa te conectezi de pe alt program (pidgin sau altele) si schimba de acolo poza, sau chiar de pe Web messenger Yahoo!

| kh1ss a răspuns:

Reinstaleaza-ti messu

| kh1ss a răspuns:

Reinstaleaza-ti messu

| LittleZyzy a răspuns:

E o problema temporara...La fel se poate intampla si cu statusul sa nu se vada.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deconecteza-te, conectreaza-te iar pe Y! M si incearca sa-l schimbi atunci.happy