| PreaMulteNumeSuntInBazaDeDate a întrebat:

Nu pot sa primesc emailuri pe contul meu de Yahoo.Ma uit si in inbox si in spam si nu apar.
Idei?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu a fost trimis. Unele site-uri au probleme in a trimite e-mail de confirmare.Banuiesc ca astepti E-mail de la vreun site. Daca ai probleme in a primi e-mail-e si de la amici atunci cred ca ai tu o problema dar de la site-uri e alta problema.Eu am asteptat un e-mail de la un site mult si bine, nu a venit.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Vezi sa nu iti fi facut mail pe yahoo.ro si sa astepti folosesti mail ul pe yahoo.com

| fqwaf a răspuns:

Stiu ca Yahoo are mari probleme si sa primesti mailurile dupa cateva ore de cand a fost trimis. Sau e ce a spus ramon