| MaximAmSpusS a întrebat:

Nu pot sa sterg programul hamachi, ala cu network ip,( logmein), dau delette simi apare : the action can't be completed because the file is open in hamachi client application, close the file and try again! sad, ce sa fac sa dezinstalez acest program? sad imi merge tare blocat calcu din cauza lui si vreau sa il sterg cat mai repede ( de abia am scris mesaju asta ), dau fundita

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Descarca Unlocker, este un program mic si gratuit, foarte bun pentru dezinstalarea programelor/fisierelor care nu se pot dezinstala altfel, il gasesti pe site-ul oficial. Succes si numai bine!

| kta1431k a răspuns:

Incearca asta: Ctrl+Alt+Del (iti apare task manager unde o sa cauti hamachi, apesi pe el si dai End Process, dupa care Start -> Control Panel -> Add/remove softwares -> uninstal Hamachi