| anonim_4396 a întrebat:

NU pot sa vad filmuletele pe youtube. zice sa instalez nu stiu ce. d unde iau acel prg?

Răspuns Câştigător
| DiannaDi a răspuns:

Ai nevoie de flashplayer. da-i pe google : dld frash player il instalezi si gata
succes Miha
:*

3 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Cand iti apare acel mesaj iti apare si un link de unde poti downloada programul. Uita-te atent.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Exact acolo unde scrie ce program sa instalezi, dai un click. programul este scris cu albastru. la mine asa am procedat. mi s-a intamplat la fel. happy