| LUIZA_7088 a întrebat:

Nu pot sa vad nici un filmulet, film, trailer sau altceva pe net. imediat ca incerc sa dau pe unul trebuie restatrat calculatorul. Nu stiu de la ce poate fi. AJUTORRR!

Răspuns Câştigător
| Bambyynaa007 a răspuns:

Pai eu cred ca r trebui sa iti reinstalezi Windows'uhappybig grin.bafta:*

| LUIZA_7088 explică (pentru Bambyynaa007):

Da, am incercat cu toate chestiile posibile si nu a mers nimic.
in final am reinstalat Windows-ul si acum totul merge perfect
mersi mult!

2 răspunsuri:
| seen a răspuns:

Reinstal windows si spune ce eroare ati dar daca e ecran albastru reinstal windows