| ioanadeea14 a întrebat:

Nu pot sa vad toate comentariile pe facebook.bara aceea din dreapta de unde sa da in jos la comentarii este blocata. ma poate ajuta cineva? sa imi spuna cum sa fac sa functioneze din nou? multumesc anticipat

3 răspunsuri:
| AalaBalaPortocalaa a răspuns:

Ai incecat sa iesi dupa facebook, apoi sa intri din nou? Sau sa dai restart la pc?

| ioanadeea14 explică (pentru AalaBalaPortocalaa):

Da.si tot nu merge.am intrat pe alt profil si e acelasi lucru.nu se misca deloc. nu pot sa vvad decat primele comentarii.

| AalaBalaPortocalaa a răspuns:

Atunci incearca sa raportezi facebook-ului...