| raulll8573 a întrebat:

Nu pot sa vad un videoclip pe youtube in mod full screen.De ce?

Răspuns Câştigător
| ovidiuionita a răspuns:

Fii mai clar.
Daca atunci cand dai in modul fullscreen se vede negru, dar sunetul functioneaza, problema e din placa video.
Click dreapta pe clip, fara fullscreen, alegi Settings si debifezi la Video Hardware Acceleration.
Poate placa ta video nu suporta.

O zi buna.

3 răspunsuri:
| raulll8573 explică:

Nu imi pare tot ecranul cu alb.si da, sunetul functioneaza.
Mersi oricum!

| raulll8573 explică:

Gata am reusit...mersi.te declar castigator...mersi inca odata

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Daca iti apare tot ecranu alb atunci trebuie sa instalezi Adobe flash player si daca il ai instalat trebuie sa dai upgrade