| alex19051988 a întrebat:

Nu stie cineva cum ii pot contacta pe Google Romania email sau telefonic ca vreau sa imi recuperez contul ca de cateva saptamani nu imi mai pot folosi contul meu google ca imi spune confirma identitatea si cand cer sa imi vina codul acela prin sms imi spune ca a fost folosit de multe ori pentru verificare. Eu am acest cont de mai bine de 10 de ani de zile si il folosesc pe mai multe telefoane, laptop, tableta si nu am mai patit asa ceva. Pacat ca nu am fost inspirat sa am variante de rezerva cum ar fi Google Autentificator sau coduri de rezerva din 8 cifre. Va rog dati-mi ceva idee cum sa rezolv aceasta problema.

2 răspunsuri:
| shyde a răspuns:

Sincer, cam dificil. Nu stiu daca te vor ajuta vreodata. Nici ei nu au acces la astea, si au suport cat mai ascuns si mai redus, ca sa nu cheltuie bani pe el. Ramane totul la mana ta sa protejezi contul, din pacate.