| agent00o a întrebat:

Nu stiti ceva trucuri pentru barn budyy in afara de cel de fuart cu click si de cel de furat cu quality care sa funcioneze.Pentru bani pentru orice

4 răspunsuri:
| HardCore7750 a răspuns:

Tit spun eu una: faci asa:
1.mergi la pacanele acolo unde joci sa castigi bb
2.modifici sa-ti ia cat mai putini bani
3.dai pe butonu ala si tot dai pana apare ratele alea
4.cand a aparut ratele nu dai ok dai tab pana apare un patrat galben
5. apoi mergi cu sagetile de la tastatura pana acolo unde modifici cati bani sa-ti ia
6.pe sageti pui patratul si dai enter si se modifica cat sati ia
7. dupa ce se termina ratele pui din nou sa-ti ia minim si repeti procesul
Daca nu ai inteles intreaba-ma ce nu ai inteles. FUNDA?

| asy25 a răspuns:

Inafara de sa furi de la vecini si sa iti vinzi ce ai in hambar nu cred ca mai exista o alta cale.
ORICUM MULT SUCCES!