| WalterWhite a întrebat:

Nu stiu ce a facut soramea la calculator dar cand intru in My Computer nu mai imi apare colorat butoanele din stanga sus si arata asa mai vechi. Am incercat de la "view" dar nu reusesc cum sa fac?

4 răspunsuri:
| educatie2021 a răspuns:

Dai click dreapta oriunde pe Desktop -> Properties -> Appearance si alegi tema din meniul Windows and buttons si stilul ei din meniul Color scheme.

Dai Apply, OK si tema se va schimba.

| RaVuL a răspuns:

Dai click stanga pe Desktop-->propeirtis-->Aparrance-->Windows and buton si de acolo schimbi ce vrei tuwinking

FUNDAA

| AndreYoman a răspuns:

Dai click dreapta pe desktop si apoi la propeties.
Iti apare o fereastra, si sus acolo e apasat la themes, unde tu doar iti alegi o tema.

| Dubbs a răspuns:

Ea nu avea ce sa faca. cine stie ce problema are?