| ησ мυѕι¢✪ησ ℓιƒє a întrebat:

Nu stiu cum sa explic...eram pe hi5 si nu stiu ce am facut sau pe ce am apasat si mi sa mictorat pagina de hi5, scrisul si imaginile si designul sau micsorat...cum o pot mari acum? abia mai pot sa citesc ce scrie crying cum pot da zoom la o pagina? cum imi fac hi5 sa revina?crying

13 răspunsuri:
| bestmusik a răspuns:

Schimbi rezolutia...

| ~ вα∂ вσу ~ a răspuns:

Apasa pe +. daca apesi pe - atunci ti se v-a micsora pagina happy

| Derye a răspuns:

Doar pe hi5 sau pe toate paginile?
Daca e pe toate tine apasat CTRL si apasa pe + sau - pentru. a mari sau a micsora imaginea. Sau CTRL + rotita de la sobolan | daca ai (daca ai rotita nu sobolan :]] )

| bebesmen a răspuns:

Ctrl+0

| PinkY a răspuns:

Tine apasat pe tasta Ctrl si roteste rotitza mosului in sus.

| Mina a răspuns:

Tine tasta CTRL apasata si roteste scroll-ul mouse-ului.

| Sconcsiş a răspuns:

CTRL si + simultan sau CTRL si misca scrollul mousului

| Anonim21321 a răspuns:

Apesi pe ctrl inainte selectand un text de pe site... oricare si misca de rotita mouselui... o sa vezi ca se schimba scrisu.

| GeorgeRadu a răspuns:

Tine apasat CTRL = control se afla in stanga tastaturii jos si invarte rotita de la mouse scrolul happy

| sergiu76 a răspuns:

Ai apasat pe f 11? daca da mai apasa odata si isi revine, daca nu vezi ca ai in dreapta jos niste cifre si poti mari sau micsora tot ce scrie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apasa in acelasi timp pe CTRL si in dreapta de tot sunt doua butoane + si - alege "+" in acelasi timp cu ctrl si o sa vezi. da-mi si mie o fundita :d

| cristime a răspuns:

Nustiu sigur daca merge da apasa ctrl si roteste rotita

| ofataprietenoasa a răspuns:

Da eu stiu cum intri pe hi5 si apesi pe butonulb tastaturi care are un semn cu plus, daca nu mmerge dai un clic in pagina fara sa acesezi nimic si dai pe butonul cu semnul plus si trebuie sa mearge, astept fundita si cum fac bani pe stardoll daca nu mai am cum sa votez la play si earn?