| EdeehEdi a întrebat:

O intrebare in legatura cu fraps cand filmez mi sse desparte in bucati gen 3 minute o parte! ce sa fac stiti un program de editat si sa fie pentru calculatorul xp nu Sony vegas!
dau funda!

2 răspunsuri:
| taken a răspuns:

Ai aici un link de pe fastupload pentru bandicam. Fastupload nu merge acum, incearca mai tarziu.
http://fastupload.ro/download.php?id=e7304ac073268ad430984c5b010117b0
Instalezi Bandicam, nu-l pornesti.Copiezi crack-ul in C/program files/bandicam.
Pornesti bandicam de la bandicam launcher, tastezi 5 apoi dai enter.

| LittleKidu a răspuns:

ProShow Gold