| mariusvl_6613 a întrebat:

O mare intrebare: Cand v-ati inceput viata sexuala? e mai bine mai devreme sau mai tarziu?

4 răspunsuri:
| alma1115 a răspuns:

La 18 ani jumatate.trebuie sa-ti incepi viata sexuala atunci cand te simti pregatita, cand cunosti metodele de contraceptie, cand esti indeajuns de matura cat sa intelegi ce riscuri presupune actul sexual.

| Anamaria19992012 a răspuns:

Eu nu mi-am inceput-o. Dar mai bine astepti pana mai tarziu daca nu poti avea probleme serioase. Inceperea vitii sexuale implica o mare raspundere.

| AnDrEi_8507 a răspuns:

POi dupa mine am inceput cam pe la 11 ani dar depinde daca te simti pregatit sau nu... vreau fundabig grin

| DeScHiDeTiOcHii a răspuns:

Poti sa iti incepi viata sexuala cand ai tu chef lasa prosteala cu matura sau alte tanpenii k nu suntem in ani 80... daca faci sex protejat nai nicio o treaba baftawinking