| prafdestelutze a întrebat:

O persoana sustine ca mi-a dat ignore dar la mine apare in continuare online. daca vorbesc nu imi raspunde.si spune ca nu ma vede online...pana la uram mi-a dat sau nu ignore?

Răspuns Câştigător
| madalicious a răspuns:

O vezi online, pentru ca aceea persoana, ori doar te-a sters din lista si nu ti-a dat si spam si ignore total, ca sa nu mai ai acces in lista ei, cea ce mi s-a intamplat si mie cu o fata, ori se preface ca ti-a dat ignore si te evita cand intri pe mess sa vorbesti cu ea.
Eu raman la a doua varianta, ca se preface ca ti-a dat ignore din lista si nu iti raspunde intentionat cand vorbesti cu ea.

4 răspunsuri:
| ELD a răspuns:

Ti-a dat ignoretongue

| ady_2621 a răspuns:

Ti-a dat ignore nu te-a pus pe invisible, e o mica diferenta

| aragon18 a răspuns:

Din moment ce o vezi online, nu. happy

| YoAnNa a răspuns:

Doar te-a sters din lista! Deci nu ti-a datwinking