| Andrei2343434343434343 a întrebat:

O sa mai apara God of War 3 pentru ps2?crying A aparut pentru ps3 de mult, dar pentru ps2 nu apare? Pe 1 si 2 le-am terminat big grin Sunt belea. Cine imi zice daca apare primeste Funda happy

Răspuns Câştigător
| GoguSteriade a răspuns:

Pentru PS2 nu mai apare, e deja prea puternic pentru ca aceasta consola sa il mai poata rula.

4 răspunsuri:
| ciprian1997 a răspuns:

Nu cred ca o sa mai apara pentru ca nu se mai fac prea multe jocuri pentru ps2 crying
si eu am terminat 1 si 2 dar pe psp (imi placea faza aia cand trebuia sa fac ceva ca sa-mi creasca viatawinking )
Funda?

| Emblaze a răspuns:

Nu

| Andrei2343434343434343 explică:

Dar macar sad vor mai aparea jocuri pentru ps2?

| nurckye a răspuns:

Schimba cu ps3