| Vladutz01 a întrebat:

O sursa foarte buna de 500w i un pret bun si sa aiba cam toti conectori ce ar trebui pe o placa si procesor de ultima generatie cu detoate? mersi pentru raspuns...

6 răspunsuri:
| BLKZ a răspuns:

Se poate si un buget?

| BLKZ a răspuns:

Ce sistem ai?

| Vladutz01 explică (pentru BLKZ):

As vrea sa imi cumpar unul cu amd trinity

| BLKZ a răspuns (pentru Vladutz01):

Pai atunci nu ai nevoie de sursa de 500 de watti, majoritatea APU-urilor pe arhitectura Trinity consuma sub 175 de watti. O sursa de 400 de watti reali, gen Sirtec, va face fata fara nicio problema.

| HardCore7750 a răspuns:

Pentru gaming trebuie minim 450 W ia-ti una de 750 si poti face ce vrei