| eusebiu27 a întrebat:

O zi frumoasa tuturor!
Stie cineva, cum pot face bara de start la iphone transparenta? Vreau sa se vada pe tot ecranul imaginea de fundal, inclusiv in zona unde este agenda,mesajele, safari etc

6 răspunsuri:
| Anonimboy111 a răspuns:

Nu ai cum

| eusebiu27 explică (pentru Anonimboy111):

Ba da știu sigur ca este, telefonul meu așa a venit de fabrica doar ca eu am umblat la setări și numai știu unde am dat

| Anonimboy111 a răspuns (pentru eusebiu27):

Iphone ul niciodata nu vine fara aplicatii din fabrica, iti vine cu aplicatiile lor in el pe care le poti sterge tu daca vrei gen, dar sa lasi o pagina goala nu merge pe iphone, poate o merge pe android nu stiu, dar pe iphone nu merge pentru ca folosesc de 9 ani iphone

| Anonimboy111 a răspuns (pentru Anonimboy111):

Cele 4 aplicatii de jos le poti elemina tinand apasat si iti zice stergeti aplicatia

| eusebiu27 explică (pentru Anonimboy111):

Nu m -am referit la asta, ma refer la bara de start de jos dacă poate face efectul ăla de umbrire al pozei de fundal

| Anonimboy111 a răspuns (pentru eusebiu27):

Nu inteleg, cand deschizi telefonul este decat in partea stanga lanterna si im cea dreapta camera(cand iese ios18 le poti customiza) nu stiu la ce altceva te referi…