| anonim_4396 a întrebat:

Ok, deci am Windows 7, si am o problema la Notepad.
De fiecare data cand salvez ceva ce am scris intr-un notepad, programul imi sterge toate randurile libere pe care le am, si asta este destul de enervant, din moment ce face toate lucrurile foarte greu de citit.
Am nevoie de spatiile astea pentru a ordona niste notepaduri cu html, oricum daca stie cineva cum sau de unde se fixeaza problema asta, va rog spuneti-mi.

exemplu:
"Acesta este un

exemple."

devine:
"Acesta este un
exemplu."

4 răspunsuri:
| CataC a răspuns:

Salut
Instaleaza notepad++, e gratis si e mult mai util in html.
Bafta

| KirigayaKirito a răspuns:

Stiu cum e, mai bine instaleaza-ti(sau daca ai foloseste) WordPad sau scrie cu Microsoft Office! Mai simplu, eficient si placut!

| CataC a răspuns (pentru KirigayaKirito):

Wordpad si MS Word au formatare proprie, nu sunt utile in html.

Răspuns utilizator avertizat