| Merisorr a întrebat:

Ok ma gandesc de ceva vreme sa imi cumpar un telefon, nu foarte scump. Nu vreau iphone-uri pentru ca as vrea sa am muzica si ton de apel si sa imi pot descarca fisierele din telefon fara x programe speciale. Vreau sa aiba sistem de operare ca sa ii pot pune mai multe aplicatii dragute happy. Problema e ca nu stiu cam ce telefon ar fi acesta si cam la ce pret las gasi la Vodafone happy. So help me :*!

Răspuns Câştigător
| GregHouse a răspuns:

Si eu ma aflam in aceeasi situatie de curand. Am gasit un site unde sortam toate telefoanele existente pe piata in functie de mai multe criterii: pret, firma, caracteristici suplimentare (daca poate primi card de memorie, Wi-Fi, GPS etc.). Problema este ca nu sunt sigur daca vei gai intr-un magazin Vodafone, s-ar putea sa fii nevoit/-a sa dai comanda online. Iti trimit prin PM numele site-ului.

3 răspunsuri:
| sTaRrrrr a răspuns:

Iti recomand Samsung galaxy ace plus este foarte tare poti sa iti iei cate aplicatii vrei+jocuri de la magazin care se afla instalat in telefon poti sa iti bagi muzica de pe calculator sai bluetooth stiu de la un prieten de al meu pentru ca el si-a cumparat telefonul asta. face si poze care se vad ca lumea are camera de 8 megapixeli si pretul de la Vodafone este asta 209, 00 € si cu abonament 69, 01 €
* cu Mega 8 Internet pe Mobil 500 MB pentru 2 ani

| Suzane3 a răspuns:

Eu mi-am luat un telefon acum o luna, Samsung Galaxy Ace Plus de la Vodafone. La abonament de 12 euro pe luna cu 800 min/sms in retea si 80 min/sms in alte retele si 250 MB + 80MB( telefon cu acest abonament la pret de aprox. 425 lei) Sunt foarte multumita de el. La inceput nu am fost prea improsionata de el dar acum am o parere geniala. Ti-l recomand 100%. Exista si multe site-uri de unde poti sa-ti pui poze si merge foarte bine internetul pe el!

| Adrian_AdiAdi_1998 a răspuns:

Https://www.vodafone.ro/shop/samsung-galaxy-y-negru.pr
Sistem de operare: Android
Faza rea e faptul ca bateria tine doar o zi...