| denisse19 a întrebat:

Okay, deci. Office 2007, Microsoft word. am scris o lucrare de 15 pagini. si am, conform cerintelor, 2 pagini de titlu si una libera intre ele. apoi incepe cuprinsul si lucrarea in sine. cum sa setez ca numerotarea paginilor sa inceapa de la a2a pagina de titlu incolo, astfel incat pagina cuprinsului sa fie pagina 2?
multumesc si cine ma ajuta are funda! kiss

5 răspunsuri:
| Emilian601 a răspuns:

Eu sunt cu Office 2010 >la categoria "Insert", deasupra, langa Header and Footer se afla Page Number, si selectezi... sper sa-ti mearga

| denisse19 explică (pentru Emilian601):

Da am selectat, nu asta e problema ca stiu de unde. dar vreau sa nu imi numeroteze primele doua pagini, sa inceapa numerotarea de la a3a pagina incolo... sad

| Emilian601 a răspuns:

Bravo!, de multe ori poti sa-ti rezolvi singur problemele (tu ai reusit) insa eu nu inteleg unele intrebari stupide de pe TpU care ii pun practic pe altii sa gandeasca pentru ei (ce sa poarte, sa le faca temele si alte nimicuri ) happy

| denisse19 explică (pentru Emilian601):

Da, de acord. la mine era relativ urgent...

| denisse19 explică:

M-am descurcat intr-un final. happy