| Mihai2010_7517 a întrebat:

Parola mea de mess a fost schimbata de cineva si nu o pot afla si cand dau la Forgotten Password, pun id acolo si dau next imi apare asa :http://img339.imageshack.us/img339/939/eroaren.png Imi spuneti ce este de facut pentru a afla parola?

2 răspunsuri:
| fresHZoNe a răspuns:

Poate ca nu ai raspuns corect la intrebarile secrete sau poate acele intrebari secrete (de fapt si raspunsurile lor) au fost schimbate. In cazul asta esti putin halit big grin

| Mihai2010_7517 explică:

Inca nu ajunsesem sa bag datele mi-a cerut ID si un cod pe care sal scriu si cand dau next mi-a aparut. M-ai stie cineva cum pot afla parola?