| anonim_4396 a întrebat:

Particip la un concurs online. Sunt diferite premii la acest concurs, iar pentru a castiga premiul ales trebuie sa primesc 2000 de vizite, dintre care am primit doar 119 milogandu-ma la cei de pe mess. Stiti cumva o alta metoda de-a convinge lumea sa acceseze pagina aceea? Imi mai trebuiesc 1881 de vizite pana pe 8 ianuarie... As fi tare recunoscatoare daca as primi un raspuns! Multumesc!

1 răspuns:
| Strify a răspuns:

Dami id tau de mess sau linkul ca sa dau si eu clik si trimit si la alti din lista mea big grin