| EduardModranga a întrebat:

PC Gaming + 2 Monitoare! Ziua buna, vin cu o intrebare cat as putea lua pe un PC ce contine urmatoarele :
CPU : i9-9900k 3.60 GHz
GPU : AMD Radoen RX 7800 XT 16Gb
Ram : 24 GB 2400MHz DIMM ( DDR4 ) Kingston
Placa de baza : Gigabyte z370 AORUS gaming k3
Monitor 1 : BenQ ( BNQ7F59 )
Monitor 2 : Samsung Odissey 6 ( SAM7058 )
Racire Lichida pe procesor
In PC se mai afla si o placa de captura : Game Capture 4K60 Pro MK.2
Un Microfon : GXT 256
Nu stiu exact ce sursa am.
Va multumesc! tin sa mentionez ca nu am nici o intentie de a le vinde pe bucati, doar tot pachetul!

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Cu 100 euro vinzi repede.

| TimberWolf a răspuns:

E prebuild? daca da, atunci cel mai probabil sursa si coolerul de pe cpu sunt varza.

| EduardModranga explică (pentru TimberWolf):

Nu,este pe bucati, doar ca o am de ceva vreme

| TimberWolf a răspuns (pentru EduardModranga):

Pai face destul de mult, sincer! nu stiu sa fac o estimare dar componentele sunt bune! nu stau sa iau fiecare componenta in parte la pret, ia si tu si verifica!

| EduardModranga explică (pentru TimberWolf):

Normal ca l-as putea estima aproximativ, dar as vrea parerea unui cunoscator, sa nu ma prostesc la vanzarea lui!