| eu_2364 a întrebat:

Pe 0.facebook.com poti sa intri gratis de pe telefon, cum zic in reclama, sau te mai taxeaza ceva? adica daca am zero credit pe telefon, ar trebui sa pot sa intru?

Răspuns Câştigător
| kEyLoGgEr a răspuns:

Aceasta optiune se aplica atunci cand ti ai o cartela de Vodafone in telefon si cu o optiune la internet cu transmisii de date adica tu platesti x euro pentru x GB cu care poti intra pe internet. atunci cand intre pe o.faceboock.com nu iti va mai lua din acei x GB platiti de tine. sper ca ai inteles funda?big grin

2 răspunsuri:
| Pinkyx a răspuns:

Fcebookul gratis face parte din optiunile de la Orange sau Vodafone. Trebuie sa iti activezi o optiune la 5 euro, si printre beneficiile de care ai parte este si accesul nelimitat la facebook. :d

| eu_2364 explică:

Am inteles...iar daca nu am nici un GB pe tel, imi i-a din creditul de pe telefon...