| Marius1789 a întrebat:

Pe acest laptop pot să fac gaming, editări video și foto, înregistrări care le pun pe youtube, vizionare filme? http://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/1176232/

4 răspunsuri:
| notefree a răspuns:

Da poti

| bonico a răspuns:

Ooooohohooooooo, si-nca cum; ai si SSD, procesor I7, memorie 8Gb si te miri daca ai putea sa ce? ce fel de editari video faci? proof? - folosesti programe performante care trag foarte tare de procesor si RAM? chiar si asa trebuie sa zburde cand il instalezi de nou. Nu am inteles pentru ce ai ales si rack-ul de HDD. Ai deja in laptop un HDD de 1 Tb.

| Marius1789 explică (pentru bonico):

Înlocuiesc HDD-ul din laptop cu SSD și HDD-ul îl fac extern.

| Børgø a răspuns:

Da o sa poti. E destul de bun.
Funda? :3