| kktmiksigras a întrebat:

Pe ce program lucram la calculator la m2-utilizarea aplicatiilor de tip CAD? Oare este greu?

Răspuns Câştigător
| akka4 a răspuns:

Veti lucra pe AutoCADwinking
Este foarte usor de utilizat programul, daca mergi la ore si inveti inca de pe acum comenzile. Daca esti primul an, veti face mai intai comenzile, iar practica se va face din al 2-le an (la mine asa a fost.dar poate s-a mai modificat ceva).
Oricum daca te pasioneaza acest program, vei invata foarte repede.

1 răspuns:
| MariusGeorgeTipa a răspuns:

Poti achizitiona un curs video de la http://www.softedu.eu si inveti repede si simplu. Sau cere scolii tale sa il cumpere!