| xPuffy a întrebat:

Pe ce site pot decupa poze exact dupa contur cum sunt in anumite poze? Va rog sa nu imi dati site-uri gen pizap, photoscape, photoshop etc.Sa imi explicati bine cum pot decupa.

Răspuns Câştigător
| RememberTheName a răspuns:

Un site care seamana cu photoshop:
http://pixlr.com/editor/
Daca vrei un program pe care sa il folosesti si atunci cand nu esti conectata la internet, iti recomand paint.net. Este foarte usor de folosit si, in acelasi timp, eficient. Se descarca si instaleaza repede. Scrii pe google numele precizat mai sus si il vei gasi chiar in primul link.
De o forma neregulata nu a fost niciodata usor, insa cu putin antrenament te vei descurca.
Vorbind de link-ul de mai sus, cel cu photoshop online, nu e atat de greu de folosit. In plus, ai o multime de efecte la indemana.
Succes!

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| RememberTheName a răspuns:

De decupat o forma neregulata*