| anonim_4396 a întrebat:

Pe contul my vodaphone pot fi vazute toate mesajele scrise si apelurile efectuate de abonat?

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Dacă ai abonement se poate dar ştiu ca doar apelurile efectuate-primite.Intră pe codul tău de abonat şi acolo la numărul de telefon ar trebui să ai o opţinune cu detaliere apeluri.Succes

4 răspunsuri:
| Mihaila_Andrei_Marius_1995 a răspuns:

Nu.(daca ai cartela reincarcabila), doar daca ai abonament cu PrivatCall (asa se numeste optiunea)

| DiandraDya a răspuns (pentru Mihaila_Andrei_Marius_1995):

Si daca nu am optiunea aia nu le pot vedea?

| DiandraDya a răspuns (pentru Mihaila_Andrei_Marius_1995):

Eu am abonament da nu am auzit de optiunea mentionata de tine...e o optiune pe care o poti cere cand iti faci abonament? Iar daca nu o ai nu poti vedea pe internet mesajele si apelurile?

| Mihaila_Andrei_Marius_1995 a răspuns:

Depinde de retea. poti sa faci o cerere in care sa mentionezi sa-ti dea toate apelurile si mesajele primite/trimise.
Optiunea PrivatCall este doar pentru persoane Juridice, deci care au companii etc.
Ca persoana fizica din cate am auzit si stiu poti face o cerere sa-ti dea toate cele big grin.
O seara faina!