| Docmiau a întrebat:

Pe Facebook, ca admin de grup, dacă şterg o postare a unui membru, ce trebuie să bifez/debifez ca să nu fie notificat?

Răspuns Câştigător
| cfrtobias a răspuns:

Cred ca nu primeste notificare, doar vede el ca e sters de se uita

4 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Dar nu o sa primeasca notificare oricum. Este ok. Poti sa stergi linistit.

| Sekim a răspuns:

Nu primeste notificare cu privire la chestia asta, poti sa stergi postul linistit.

| bobbyes a răspuns:

Salut,

Nu primește notificare, dar își va da seama că ai sters-o dacă verifică musai să vadă dacă ai făcut acest lucru! Iar tu, ca admin, ai tot dreptul să faci asta, conform termenilor și condiițiilor Facebook, cât timp el e membru și trebuie să îndeplinească anumite condiții.

Toate cele bune!

| M12tf a răspuns:

Nu va primi nicio notificare in legatura cu postarea stearsa.