| T0X1kSkuLL a întrebat:

Pe Google Chome, Opera, Explore etc, nu imi deschid anumite pagini. adica bag un site cv si nu il deschide se incarca acolo si rama asa, sau cand dau pe o pagina imi apare THE WEBPAGE IS NOT AVAIBLE. De ce? La toate Browser-ele imi face asa. Dar nu toate paginile ca m 20% - 30% din pagini imi face asa. Dc? Va rog fast FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Constantin_Roibu_1994_T7BK a răspuns:

Salut! Verifica conexiunea la internet pentru ca daca era o problema cu o pagina mai ziceai dar observ ca pe toate browsee-ele iti apare aceiasi problema daca folosesti internetul prin wi fii asiguate ca functioneaza bine si din un reset la ruter.

3 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Că ți-o tăiat netu sau ți-o ieșit mufa de la net din pc, de asta happy. Succes

| MarieStephan a răspuns:

Ori ai probleme cu conexiunea la net, ori acel site e indisponibil momentan, ori ai scris link.ul gresit ori pagina are un nou link

| Sergiuss25 a răspuns:

Internetul e de vina