| Elaven a întrebat:

Pe mess la numele meu cand vb cu cineva eu vad ca scrie "dan eu" (exemplu) dar ceilalti vad ca scrie un nume pe care l-am avut de mult "dan salam"(exemplu) si ma intrebam cum pot sa-l schimb. ps: la my contact details scrie first name "dan" si last "eu" (deci asa cum vad eu) pls help

Răspuns Câştigător
| Rockart a răspuns:

Dă-i la Action, Send my contact details şi selectează să trimiţi la toată lista.

3 răspunsuri:
| iShadowz a răspuns:

Pai tu nu poti sa schimbi cum apare la ei, poti schimba doar cum apare la tine.
Ei trebuie sa schimbe numele.

| AndreeaD12 a răspuns:

Pai dai la Actions apoi la send my contact details si selectezi persoanele caror vrei sa trimiti numele si dai next scrii numele si apoi ok si finishbig grin sper ca ti-am fost de ajutor.winking (funda te rog)

| Elaven explică (pentru AndreeaD12):

Scuze... nu stiu dc dar nu merge sa-ti dau funda ca ti-as da (la celelalte rasp merge... ciudat)