| Paul1126 a întrebat:

Pe pagina http://192.168.1.1/ cere cont si parola... de unde le iau? si cum fac etarile la internet daca la modem nu se aprind unele beculete cum trebuie?

Răspuns Câştigător
| Ceriana_Sorin_1976 a răspuns:

In general este admin admin.adica user admin si parola e tot admin.asta e cam la toate.multa bafta

1 răspuns:
| anonimul465 a răspuns:

Depinde de unde ai internet si ce fel de router. eu de exemplu am de la romtelecom si router speedtouch si username-ul e administrator si fara parola, dar nu imi merge. cauta pe google parola si username router X, unde x este firma de la care ai internetul