| Deenysee a întrebat:

Pe relefon nu imi mai merge camera.cand vreau sa fotografiez ecranul este negru. ce trebuie sa fac.mai de mult am sters ceva si cred ca era de la camera.acum ce trebuie sa instalez?

1 răspuns:
| Mariussssssss a răspuns:

Salut. Daca este android, incearca prima data sa il restartezi din fabrica(setari-confidentialitate-resetarea configurarii din fabrica) sau din butonul power+volum+, cand telefonul este inchis. Daca nu merge nici asa, trimite-l la service sau garantie