| Moiaer a întrebat:

Pe tableta imi apare un patrat verde pe fiecare iconiță si trebuie sa apas de mai multe ori, nu pot da scroll sau altele, pur si simplu mi-a aparut dupa ce i-am dat restart din fabrica si i-am mai dat o data si la fel era ca sa mearga si merge doar daca pun mouse-ul pe ea. Cum pot face sa nu-mi mai apara? Si tableta e un Lenovo Tab 3

1 răspuns:
| Vl4dootz a răspuns:

Intra la setari si apoi la accesibilitate si dai off la tot ce este on
Bafta!