| Budutz a întrebat:

Pe un site am 2 rubrici |_ID_| si |_PASSWORD_| cum fac sa mai pun una cu >LOGIN< si dupa ce apasa login sa le apara un mesaj "va multumim" si as mai vrea sa stiu cum fac, ca id si password completate de utilizatori sa-mi apara la mine in PC. Dau funda vreau raspuns repede si de folos.Multumesc

6 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Pai daca basic-urile astea nu le stii, atunci de ce dracu te pui sa faci site?

| Budutz explică (pentru unknownn):

Ma ajuti sau ai de gand sa comentezi? raised eyebrows

| danimotenel a răspuns:

Cu ce ai facut websiteul? Daca l-ai facut cu un program special uitete pe net si vezi daca are un manual sau instructiuni.

| Budutz explică (pentru danimotenel):

Cu notepad ++.big grin totul e in pc la mine inac nu e hostat. vreau sa-l hostez dupa ce fac alea 2 chestii... daca ma ajuti iti dau funda happy

suntserios
| suntserios a răspuns:

User ul si parola vor putea fi salvate pe serverul unde este hostat site ul. Daca le vrei pe calculatorul ori le muti ori iti faci server din calculator.

| Budutz explică:

Ma imi trebuie directivele alea care nu le stie sa nu mai raspunda maa...am nevoie de ajutor nu de injuriiwinking