| Budutz a întrebat:

Pe un site am 2 rubrici |_ID_| si |_PASSWORD_| cum fac sa mai pun una cu >LOGIN< si dupa ce apasa login sa le apara un mesaj "va multumim" si as mai vrea sa stiu cum fac, ca id si password completate de utilizatori sa-mi apara la mine pe email? Dau funda vreau raspuns repede si de folos.Multumesc

3 răspunsuri:
| Gas a răspuns:

Scri cod curat de mana sau folosesti vreun soft pentru a crea siteul la nivel grafic?

| κλάους a răspuns:

Pai... Daca codezi tu site-ul, e foarte simplu, spune mai multe despre site-ul respectiv.

| Budutz explică:

Www.metin2rl.yolasite.com....uitati asa vreau sa-l fac...si datele alea sunt trimise pe email :)