| SunShine_3102 a întrebat:

Pentru ca nu ma pricep la calculatoare am sa va intreb pe voi.Va pricepeti voi la calculatoare? Dar la laptopuri?

8 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Da, ma pricep. Si?

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Bineinteles day dreaming

| sTeFaN_2897 a răspuns:

Da, ne pricepembig grin. Poti sa intrebiwinking

| alecs871 a răspuns:

Ne pricepem.

| kaTTsu a răspuns:

Incep sa pricep ce vrei sa faci. Vrei sa te faci cunoscut/cunoscuta (nu stiu ce dracu esti fata/baiat) incerci sa te faci vazut prin intrebari stupide care atrag foarte multi utilizatori. tind sa cred ca esti o persoana inteligenta, dar marsava happy

nony
| nony a răspuns:

Nu mai bine ne spuneai ce problema ai si vedeai atunci cine si cum se pricepe? raised eyebrows

| Kassandra1408 a răspuns:

AM calculator de cand m-am nascut si am avut timp sa invat destule laughing laptop de abia mi-am luat naul trecut dar deja am invatat cam tot ce trebuie- iti recomand cu caldura cursurile CISCO - NU ecdl, care sunt total nefolositoare! Daca ai orice intrebare, PM me si rezolvam. O seara cat mai buna!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar esentialul happy. Reinstalez windowsul, placa de sunet, netu`, doar ce-mi trebuie. Daca ma lovesc de-o problema, ma interesez, dar o rezolv happy.