| HeleneKess a întrebat:

Pentru cine are Nintendo DS.

Pe New Super Mario Bros, în lumea nr. 3 am nevoie de ajutor cu castelu care ma duce la urmatoarea lume. La sfârşit mă închide împreună cu nişte peşti într-o parte de castel. Cum scap de ei?

Răspuns Câştigător
| Catalion a răspuns:

Intrebarile ca aceasta sunt cele mai dificile.

3 răspunsuri:
| HeleneKess explică:

îmi pare rău că unii înţeleg aşa negativ întrebarea. Nu am întrebat nimic şi nu am precizat de câte ori stau pe consolă aşa că dacă nu vrei să îmi dai un răspuns corect şi acceptabil, nu îl mai da.

| HeleneKess explică:

Ultimul raspuns a fost obscen. dar l-au sters. de aceea am scris cele de mai sus

| eduard1029 a răspuns:

Cand pestele ala mare sare in sus tu trebuie sa sari pe el de 3 ori