| NemNUZ a întrebat:

Pentru fanii Apple happy. Un prieten si-a luat HTC One de curand si ma tot calca pe nervi cand spune ca e mai bun telefonul lui laughing.Eu am un Iphone 5 si nu prea stiu cu ce sa ma laud in fata lui. Raspunsuri serioase. Funda

Răspuns Câştigător
| Gabi05 a răspuns:

Spune-i ca android-ul lui din HTC nu se va compara niciodata cu iOS.
iOs e mult mai bine optimizat va android.
optimizare-sistem de operare fara buguri/lag/errori.
In plus Apple pune accent pe optimizare in fata celorlalti care pun hardware la greu.Dar optimizare 0
intreba-l daca are curaj sa comparati telefoanele.
Deschizi o aplicatie in acelasi timp cand deschide si el.Dar ai grija sa aiba aplicatiile opite.

Recomand sa te orientezi dupa clipuri pe youtube

iphone 5 iOS 7 vs HTC one gaming performance comparison.
Asa scrii pe youtube

4 răspunsuri:
| CinevaNou a răspuns:

Spune-i ca iphone e cel mai scump smug

| Aditu231 a răspuns:

Eu am Ibad big grin