| Spector a întrebat:

Peste cateva zile e ziua mea si nu stiu ce cadou sa aleg intre:
Samsung Galaxy S3 si PlayStation3(+ jocurile FIFA14, Crisys 3, Assassin Creed I si II.

Cel mai rapid si detaliat raspuns primeste funda!

2 răspunsuri:
| Garsonfane1979 a răspuns:

Eu zic sa iti iei telefon daca nu ai sub 13 ani sa iei s3 http://bit.ly/HK3jqg pentru ca trebuie sa socializezi sa iesi in lume nu sa stai in casa toata ziua jucandute niste jocuri stupide. Ascultama pe mine am stat 9000 ore intr-un joc si am descoperit ca nu m-a ajutat cu nimic in viata.

| exCeeDeR a răspuns:

Eu as inclina mai degraba spre PS3 =) Gandeste-te oleaca: telefon presupun ca ai deja, iar daca zici ca iti iei si fifa 14, crysis 3 si ac2/3 atunci esti boss de boss. insa daca ai banuti eu as zice sa te indrepti catre un PS4. Cei de la Sony au inceput sa faca stocurile si se va lansa in curand, si vor fi jocurile mult mai ca lumea. Gandeste-te. Funda?