| EllaBlackEyes a întrebat:

Please help! Dau Funda si voturi! Am auzit ca mosul imi va aduce un Samsung Galaxy Y. Cum este acest telefon? E bun? Tine bateria? Se aude bine? As dori in general o parere obiectiva cu plusurile si minusurile acestui telefon.

3 răspunsuri:
| greatLOL a răspuns:

Buna! Drept sa iti spun, nu este cine stie ce.Bateria tine cam 2-3 zile(ca la majoritatea telefoanelor cu sistem de operare Android), Se aude bine, este un telefon OK dar nu este chiar bun din punct de vedere al ecranului.Papa.Sarbatori Fericite!

| aLiaLi a răspuns:

Foloseste un forum de specialitate, vei afla mult mai multe informatii decat o poti face aici happy Salutare!