| gangster_8008 a întrebat:

Plsssss candva ajutati-ma si pe mine...incerc sa descarc un negativ de pe un site si nu stiu cu ce program am la dispozitie toate browserele posibile si am incercat cu mai multe convertere... orice raspuns cred ca ma poate ajuta...mersi...

10 răspunsuri:
miruna-apostol
| miruna-apostol a răspuns:

Da-ne link-ul si te ajutam noi.

| nelyjoly a răspuns:

Salut. Daca vrei sa te ajut trimite-mi un mail......numele negativului si formatu.

| nelyjoly a răspuns:

Mail... nelucomlin71gk@yahoo.com

| woohp a răspuns:

Ce inseamna negativ?

| woohp a răspuns:

Contact me, o sa te invat eu.

| nikkoss29 a răspuns:

Pai de descarcat se descarca astfel: Daca esti cu IE dai clic dreapta pe titlul melodiei si clic pe "Save Target as" /
Daca esti cu Firefox dai clic dreapta pe link si apoi clic pe "Save link as" /
Fisierul il deschide orice player audio

| gangster_8008 explică:

O. o mersi...>.> dar mie imi trebuie in calc...pentru a le putea baga pe cd...mai ales format implicit Mp3

| gnagster a răspuns:

Http://www.negative-crestine.com/Demo.html ...asta e ...imi trebuie pentru un prieten...

| gnagster a răspuns:

Negativ inseamna doar melodia fara vocea care canta si versuri