| MihaytzaF a întrebat:

Plz cum deblokez registrul de editare. Cand intri in run scrii regedit.Mie imi da acolo ca e blocat registrul de editare

5 răspunsuri:
| MihaiTT a răspuns:

Ti-am explicat la cealalta intrebare ce ai de facut, pana la urma cred ca la tine va trebuii sa reinstalezi sistemu de operare

| MihaytzaF explică (pentru MihaiTT):

Iti dau funda oricum

| MihaiTT a răspuns (pentru MihaytzaF):

Ai reusit sau nu?

| MihaytzaF explică (pentru MihaiTT):

N-am reusit
Dar mai am o intrebare. sti cand intri pe mess iti apare acolo pliculetul sa verifici emailul eu cand apasam pe ala mi se deschidea mizila eu am dezinstalat mozila firefox si acum cand apas pe plic imi da error ca nu s-a deschis > trebuie sa pun alt browser de internet acolo cred > ce trebuie sa fac.iti mai dau o funda

| MihaiTT a răspuns (pentru MihaytzaF):

Pai instaleaza oricare alt browser si-ti cere la instalare daca vrei sa-l faci default si-i spui DA, messenger deschide cu browserul care este default iar daca la tine era mozilla si l-ai dezistalat...sti care e raspunsul