| mary a întrebat:

Poate sa ma ajute cineva? In legatura cu Sims 2... Am dat sa-l instalez (magic ISO... tot tacamul et etc) si la 23% imi spune sa introduc CD-ul 2. Sunt constienta a trebuie sa-l introduc deoarece il am pe 4 CD-uri. Faza e ca nu stiu cum/unde trebuie sa-l introduc. Poate sa-mi explice cineva? Mentionez ca jocul cu cele 4 CD-uri e luat de pe net.

3 răspunsuri:
| OpreaSimonaAlina a răspuns:

Trebuie sa scoti CD-ul 1 si sa il inlocuiesti cu CD-ul 2, dupa ce l-ai inlocuit dai OK si iti continua insalarea

| Dragosh195 a răspuns:

In primul rand, il instalezi cu daemon tools, CD 1 il bagi in daemon, cand iti cere cd 2 il bagi in acelasi loc ca cd 1, si tot asa pana la cd 4.

| stangaionut a răspuns:

Buna il introduci in daemon tools