| Geani96 a întrebat:

Poate să-mi explice şi mie cineva ce înseamnă să modezi Xbox?
Unii zic că nu e bine să-l modezi, dar de ce?
Mulţumesc frumos!

Răspuns Câştigător
| IuuLiiaN a răspuns:

E bine pentru ca poti descarca jocuri gratis dar pierzi accesul la xbox live deci nu poti juca online. Multi fac asta pentru ca jocurile sunt scumpe. Este si optiunea cu xbox live dar costa mai mult si daca intrii cu jocul luat de pe net (se descarca pe PC si dupa cu un CD il bagi in consola) poti lua ban.

3 răspunsuri:
| AnimatedSignature a răspuns:

Îți iei jocuri gratis, și mai multe decât suportă Xbox (nu sunt chiar sigur).
Și pierzi garanția (dacă ai), + că nu poți juca Xbox Live.

| Joker11 a răspuns:

E bine pentru ca poti descarca jocuri gratis dar pierzi accesul la xbox live deci nu poti juca online.

| ionutu120 a răspuns:

Cand ai xbox-ul modat iti poti lua jocuri piratate descarcate de pe calculator, laptop sau oricealtceva, insa pierzi accesul de a juca online pe xbox live si garantia. Sper ca te.am ajutat happy